Madeira – Atlantijas okeāna noslēpumu lāde

Lidojums
Funšala, Santana, Sv. Laurenca rags, Encumeada pāreja, Curral das Freiras, Porto Santo
Cena: 995 EUR 
Ekskursijas laiks:

 

Dienu skaits: 8 dienas

‌ ‌

‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

Pieteikties braucienam

 


Diena Programma
1.
 • Satikšanās Rīgas lidostā, pl. 10.00
 • Lidojums Rīga – Lisabona 12.45 – 15.25
 • Lidojums Lisabona – Funšala 17.10 – 18.55
Naktsmītnes dzīvokļu viesnīcā**** Musa D’ajuda
2. Iepazīšanās ar Madeiru un Funšalas vecpilsētu. Funšala – ielūkošanās Madeiras botāniskājā dārzā, pastaiga pa Funšalas vecpilsētu – Funšalā pirms daudziem gadsimtiem gluži vai iegūlusi skaistā līcī iepretim Atlantijas okeāna ūdeņiem un ļāvusi sevi apskaut varenām kalnu grēdām. Pastaigā pa pilsētu aplūkosim Funšalas katedrāli, Lavradora tirgu, skaisti apgleznotas namu durvis, Sv.Klāras klosteri un, protams, Madeiras vīna darītavu.
Naktsmītnes dzīvokļu viesnīcā**** Musa D’ajuda
3. Madeiras austrumos – iespējams doties pārgājienā uz Pico do Arieiro – vienu no pašiem augstākajiem Madeiras kalniem, pa ceļam elpojot eikaliptu smaržas piesātināto gaisu un apbrīnojot seno, Madeirai raksturīgo  apūdeņošanas sistēmu – levadas. Santana – vārdu izteiksmīgajai pilsētiņai devusi 16.gs. celtā Santa Anas kapela. Niedru jumtiem klātas Santanas mājas ir raksturīgas vien šai apkārtnei un daudzas no tām var apskatīt arī ielūkojoties tajās. Sv.Laurenca rags – skats no salas austrumiem uz Āfrikas pusi.
Naktsmītnes dzīvokļu viesnīcā**** Musa D’ajuda
4. Madeiras rietumos – lai nonāktu rietumos, jāšķērso 1004 m v.j.l. augstā  Encumeada pāreja. Ceļš sākas pašā okeāna piekrastē, jaukā ciematā Ribeira Brava, tad vijas augšup uz Serra d’Água, kur reiz atradās pirmā salas spēkstacija un aizved līdz izcilai skatu vietai, kur vienlaikus sajūsmina gan skats uz salas dienvidiem, gan ziemeļiem. Madeiras rietumu daļa slavena ne tikai ar skaistām kalnu ainavām, tā ir arī vīnogu audzēšanas un vīna darīšanas reģions. Iespēja nopeldēties Porto Moniz dabīgajos klinšu baseinos
Naktsmītnes dzīvokļu viesnīcā**** Musa D’ajuda
5. Madeiras centrālā daļa – skats uz augsto stāvkrastu gan no stikla platformas Cabo Girao, gan ainava no Pico dos Barcelos augstumiem. Viesošanās Camara de Lobos – brīnišķīgais skats uz ostu no jūras puses, iespējams, veicinājis portugāļu zvejnieku apmešanos šai skaistajā vietā. Pilsētas ainavu novērtējis arī Vinstons Čerčils, kurš to iemūžinājis vairākās gleznās.   Curral das Freiras – pats nosaukums mums stāsta, ka te mīt mūķenes. Ciematu cieši ieskauj gandrīz vertikālas klintis. Pirms daudziem gadsimtiem te patvērumu no jūras pirātiem atradušas Sv.Klāras klostera māsas. Tagad Curral das Freiras labprāt pacienā savus viesus ēdamajiem kastaņiem.
Naktsmītnes dzīvokļu viesnīcā**** Musa D’ajuda
6. Ja vēlēsieties baudīt atpūtu visas dienas garumā Porto Santo, iespējams turp doties ar kuģīti. Šī sala, vēl tālāk, vēl dziļāk okeānā piedāvā atpūtu zeltainās vulkāniskās smiltīs. Cenā 130-150 eiro ietilpst prāmis, auto(džipi) un pusdienas.
Naktsmītnes dzīvokļu viesnīcā**** Musa D’ajuda
7. Diena atpūtai. Šajā dienā iespējams vēlreiz atgriezties un izsktaigāt Funšalas ielas, atpūsties pie ūdens vai iegādāties ceļojuma suvenīrus. Gaisa temperatūra dienās Madeirā šajā laikā parasti ir 22-25 grādi, arī ūdens vēl vasaras saules iesildīts, aicināt aicina vēl vienai peldei pirms atgriešanās mājās
Naktsmītnes dzīvokļu viesnīcā**** Musa D’ajuda
8.
 • 40-13.20 lidojums Funšala – Lisabona.
 • 16.10 – 22.40 lidojums Lisabona – Rīga
Ceļojuma cenā ietilpst:

 • Lidojums Rīga – Lisabona – Funšala; Funšala – Lisabona – Rīga;
 • Rokas bagāža 8 kg.
 • Nododamā bagāža 20kg
 • Naktsmītnes dzīvokļu viesnīcā**** Musa D` ajuda ar brokastīm. Numurs paredzēts 2 vai 3 personām. Katrā numurā arī neliela virtuves zona. Viesnīcā pieejams gan gan āra, gan iekšējais baseins, SPA zona
 • Grupas vadītājs-autovadītājs.
 • Visi ceļojuma programma paredzētie transfēri izpildīti ar komfortablu mikroautobusu.

Papildizdevumi:

  • ceļojuma apdrošināšana;
  • personīgie izdevumi;
  • nokļūšana Rīgas lidostā un atpakaļ.
  • papildus dažādiem apskaties objektiem – dažādām ieejas maksām, izbraukumiem pietiks ar 100 eiro. Ja izvēlēsieties īpašo ekskursijas dienu uz Porto Santo, klāt jāpieskaita šīs ekskursijas cena 130-150 eiro.

Lidostu nodokļi var mainīties no tūroperatora neatkarīgu apstākļu dēļ. Tūroperators patur tiesības izmainīt cenu saskaņā ar šīm izmaiņām.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Uzmanību! Grozījumi piedāvātā ceļojuma programmā un/vai ceļojuma cenā ir pieļaujami LR normatīvo aktu ietvaros nodokļu un nodevu izmaiņu gadījumos, ka arī citu apstākļu ietekmē, kas nav atkarīgi no pakalpojumu sniedzēja.

Comments are closed.