Ceriņu laiks

29.05.2021.
Ceļojuma cena: 30 EUR
Papildizdevumi: 15 EUR
1 dienas brauciens‌

Ziepju un dabīgās kosmētikas darbnīca “Ezervanna”. Biksteniece Anna Jurgaite savas ziepes, kuras dēvē par ziepēm ar raksturu, gatavo no dabiskām izejvielām. Katrai ziepītei savs raksturiņš, sastāvs, forma un aromāts. Gaišajā darbnīcā, kas iekārtota Priednaiņu mājas otrajā stāvā, top ne tikai ziepes, bet arī  skrubji, vannas piedevas, sejas un ķermeņa krēmi, lūpu balzams.

Bioloģiskā zemnieku saimniecība “Oši”. Bioloģiskās metodes dod veselīgāku produkciju, neradot piesārņojumu dabai. Audzējam bioloģiski ne papīra, bet pārliecības dēļ. Liekas, ka lazda ir mazprasīgs augs un ka tai neko nevajag, un ka ne ar ko tā neslimo, bet realitāte ir citāda. Kas pagaršo Latvijas riekstus, uz tālo zemju riekstiem vairs negrib skatīties. Garša nav salīdzināma!

Dobeles ceriņu dārzs.

Dobeles novadā durvis vērusi keramiķes Ievas Jurkas keramikas darbnīca. Māksliniece strādā ar akmensmasu un porcelānu, no kā top skaistas rotas un eleganti trauki. Keramiķe piedāvā savā darbnīcā iepazīties ar keramiķa darbu, darbarīkiem un materiāliem.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties ekskursijai:

Comments are closed.