Kurzemes rudens

25.09.2021.
Ceļojuma cena: 27 EUR
Papildizdevumi: 20 EUR
1 dienas brauciens‌
Kazdangas pils un muižas komplekss

Bioloģiskā saimniecība “Turaidas” nodarbojas ar biškopību, tēju un ārstniecisko augu audzēšanu. Apmeklētāji tiek iepazīstināti ar ārstniecisko augu vēsturi un nozīmi. Katram ir dota iespēja atrast ārstnieciskos augus dabā. Degustācijas laikā ir iespēja iepazīties ar augu žāvēšanas, uzglabāšanas un fasēšanas procesiem.

Meža dizaina dārzs. Ekoloģiski radītu dizaina priekšmetu un mēbeļu audzētava – ja tic neticamajam, var ieraudzīt neredzamo!

Kazdangas pils un muižas komplekss piederējis ietekmīgajiem Kurzemes baroniem Manteifeļiem. Pils celta klasicisma stilā, projekta autors Johans Georgs Ādams Berlics, un tā joprojām tiek uzskatīta par vienu no krāšņākajiem klasicisma stila paraugiem Kurzemē. Tās projektā un plānojumā ir saskatāmas daudzas līdzības ar Mežotnes pili. Kazdangas muižas parka teritorijā ir daudz dīķu, jo Kazdanga bija pirmā vieta visā cariskajā Krievijā, kur sāka nodarboties ar dīķsaimniecību. Arī dzirnavu dīķis ir uzpludināts uz Alokstes upes.

Aizputes vīna darītava. Aizputes pilsmuižas senajā velvju pagrabā Aizputes vīna darītava sniedz iespēju jebkuram interesentam uzzināt ko vairāk par vīna darīšanu, kā arī nobaudīt Aizputes vīna darītavā tapušo vīnu.

Uzmanību! Ceļojums tiks organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskiem norādījumiem, kas būs spēkā uz brauciena sākumu (atbilstoši valsts noteikumiem). Līdzi nepieciešams ņemt sejas masku un roku dezinfekcijas līdzekli.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties braucienam

Comments are closed.