Zemgales un Sēlijas skavās

14.08.2021.
Ceļojuma cena: 32 EUR
Papildizdevumi: 15 EUR
1 dienas brauciens‌
Informatīvs pielikums – JAUNJELGAVA.COM

 “Doles tējas” ir ģimenes uzņēmums Doles salā, kas aicina iepazīt dabas garšu un aromātu daudzveidību. Saviem pircējiem piedāvājam kvalitatīvas, dabiskas un aromātiskas zāļu tējas un ārstniecības augus, kas audzēti un ievākti Doles salas dabas parka teritorijā. Zāļu tēju sortiments aptver vairāk nekā 50 augu monotējas un ap 20 dažādu zāļu tēju maisījumus, kaltētus ābolus, garšaugus.

Jaunjelgavas vecpilsēta ir valsts nozīmes pilsētbūvniecības piemineklis. Saglabājies kādreizējais ielu plānojums, kas veido noslēgtus apbūves kvartālus. Viens no izcilākajiem arhitektūras pieminekļiem ir 1912. g. jūgendstila formās būvētais pilsētas rātsnams. Gar Jaunjelgavas vēsturisko centru Daugavas krastā izbūvēta krasta promenāde – iecienīta vietējo iedzīvotāju pastaigu, atpūtas un peldvieta. Ekskursija pilsētā ar vietējo gidu. Pusdienu pauze

Ellītes purvs ir izmēriem neliela, ar mežiem klāta teritorija, kurā izplūst sēravoti. Populārākais no tiem – Ellītes sēravots satur mazmineralizētu sērūdeni, kam piedēvē dziednieciskas īpašības. Sēravota apkārtne ir labiekārtota un to atrast palīdzēs taka un informācijas stends.

Ausekļa dzirnavu brīvdabas muzejā iespējams aplūkot un izmēģināt savus spēkus daudzveidīgajos zemnieku sētas darbos.

Uzmanību! Ceļojums tiks organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskiem norādījumiem, kas būs spēkā uz brauciena sākumu (atbilstoši valsts noteikumiem). Līdzi nepieciešams ņemt sejas masku un roku dezinfekcijas līdzekli.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties braucienam

Comments are closed.