Zemgale

 18.09.2021.
Ceļojuma cena: 30 EUR
Papildizdevumi: 20 EUR
1 dienas brauciens‌

Jaunums! Mājražotājs “Mītavas Čiekurs” ir ģimenes uzņēmums, kas rada dažādus Latvijas priežu produktus imunitātei un elpceļu veselībai.

Produkti top no parastās priedes (Pinus sylvestris L.). Tiek ražoti sīrupi, čiekuri sīrupā, zaptes ar medu un ogām, kā arī čiekuru-kadiķogu ledenes ar dažādām ogām.

Tērvetes tauriņu mājā. Apmeklētāji te var sajusties kā tropos un aplūkot Āzijas, Dienvidamerikas un Āfrikas kontinenta  tauriņu spārnu krāšņumu, uzzināt par tauriņu uzbūvi un dzīvesciklu, attīstību, raksturīgākajām iezīmēm un barošanās paradumiem. Tērvetes tauriņu mājas apmeklējuma laikā var iepazīties ar mitro tropu augu daudzveidību, uzzināt to nosaukumus un aplūkot krāšņus ūdens iemītniekus.

Abgunstes muiža ir radošuma rezidence visa veida mākslas, kultūras un jaunrades procesiem, laikmetīgam dizainam un dzīves svinēšanai. Ciemojies, nakšņo, svini, iedvesmojies, talko vai nāc ar savu radošumu! Mielasts muižā.

Vīna darītava “Ābelītes”, kur vīna darīšanas tehnologa vadībā iespējams apskatīt jauno vīna darītavu un degustēt dažādu ogu un augļu vīnus.

 

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties braucienam

Comments are closed.