ZELTA RUDENS OGRES ZILAJOS KALNOS

12.10.2019.
Ceļojuma cena: 27 EUR 
Papildizdevumi: ~ 10 EUR 
1 dienas brauciens

‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

Izbraukšana no Liepājas (K. Zāles laukums/ pie viesnīcas LIBAVA)

Aicinām iepazīties ar Ķiploku pasauli. Pašu zemē audzēts un pārstrādāts ķiploks, kam tiek pievienota vērtība. Nu jau vairāk kā desmit gadus audzējam un pārstrādājam ķiplokus un dārzeņus. Piedāvājam neiedomājami daudz gardas un pārsteidzošas garšu kombinācijas. 2015.gada vasarā vērām durvis degustāciju zālei „Annās”, Olaines novada “Uzvaras Līdumā”, kur ekskursiju grupām ir iespēja redzēt gan ķiploku lauku, gan baudīt dabu, nogaršot mūsu produkciju un iegādāties.

Salaspils memoriāls atrodas vietā, kur no 1941. līdz 1944. gadam pastāvēja nacionālsociālistiskās Vācijas okupācijas režīma izveidotā Salaspils nometne. Memoriāla veidotāji saņēma PSRS augstāko apbalvojumu – Ļeņina prēmiju, bet mūsdienās tas ir iekļauts Latvijas kultūras kanonā un Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā kā valsts nozīmes mākslas un arhitektūras piemineklis.

Pusdienu pauze

>Dendroloģiskais parks “Lazdu kalni” Pārogrē. Tautā iesauktais Špakovska parks. Uz kalna augšieni ved 100 pakāpieni un takas. No skatu torņa pāri koku galotnēm paveras plaša, rudenīgām krāsām piesātināta un elpu aizraujoša ainava uz Latvijas likteņupi Daugavu.

Ogres dabas skaistums un lepnums ir dabas parks “Ogres Zilie kalni”, kur īpaša pieklusinātu dabas vērotāju kņada manāma rudenī, jo šis ir laiks, kad parks iekrāsojas tik brīnumskaistās krāsās, ka šķiet atrodamies pasakā.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties ekskursijai:

Izdrukāt Izdrukāt

Comments are closed.