Viena diena rīdzinieka dzīvē

25.01.2020.
Ceļojuma cena: 25 EUR
Papildizdevumi: ~ 15 EUR
1 dienas brauciens
‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

Izbraukšana no Liepājas (K. Zāles laukums pie viesnīcas LIBAVA)

Ceļš līdz Rīgai.

MENCENDORFA NAMS – Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja filiāle – ar savu 17.-18. gs. mājokļa noskaņu ir vienīgais šāda tipa muzejs Baltijā. Ekspozīcija iekārtota 1695. gadā celtā namā, kurš līdz pat 1939. gadam bija dzīvojamais nams ar veikalu un noliktavu stāviem. Rīdzinieku māja – muzejs iepazīstina apmeklētājus ar turīga rīdzinieka sadzīves kultūras tradīcijām. Ekspozīcijas lielāko daļu veido unikāli 17.-18.gs. griestu un sienu gleznojumi. Tiem ir pieskaņoti vēsturiski interjeru priekšmeti no Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja krājuma, radot katrai telpai citādu raksturu un noskaņu.

Ekskursijas programma “Viena diena rīdzinieku namā” ar pankūku degustāciju pie pavarda.

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA aicina apmeklēt auduma apdrukas darbnīcu „Biržas raksti”, kurā var iepazīties ar sietspiedes tehniku un pašu spēkiem izgatavot personisku un unikālu suvenīru sev vai dāvanu kādam citam. Darbā izmantosim auduma apdrukas sietus ar muzeja kolekcijas meistardarbiem, savukārt arhitektūras mīļotājiem piedāvājam izvēlēties attēlus ar biržas nama elementiem.

DĀVANĀ no tūrisma biroja Mārītes apdrukājams auduma maisiņš.

Sātīgas vakariņas rīdzinieku un galvaspilsētas viesu iemīļotājā LIDO.

Jūrmalas Dzintaru mežaparks ziemas vakaros pārvēršas par īstu pasaku, kuru veido gaismas dekori no tūkstošiem lampiņu: Piena ceļš ar zvaigznājiem, tiltiņš un arkas, dzīvnieku mazuļi, rūķi un daudz citu gaismas objektu.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties ekskursijai:

Izdrukāt Izdrukāt

Comments are closed.