Ventspils svētku rotā

07.08.2021.
Ceļojuma cena: 27 EUR
Papildizdevumi: 15 EUR
1 dienas brauciens‌

Stikla meistardarbnīca. Latvijā vienīgie stikla plastikas meistari piedāvā ieskatīties sava amata noslēpumos. Murano stikla stienis tiek kausēts 2000 grādu temperatūrā ūdeņraža liesmā. Kad stikls kļūst mīksts, no plastiskās masas tiek izveidots vēlamais priekšmets.

Ventspils promenāde. Jaunatvērtais Ostas ielas posms ved no “Ziemas ostas” līdz Ventspils ostas Kapteiņa dienestam un vijas gar vēsturiskajām Ostas darbnīcām. Ostas ielas promenāde ar plašu skatu uz Ventu, jūras vārtiem, senajām Ostas darbnīcām, iespaidīgu boju kolekciju un eksponēto loču kuģi “Rota”. Jaunais promenādes posms vizuāli un saturiski bagātina Ventspils pilsētas vaibstus.

Koncertzāle “Latvija” – Ziemeļkurzemes mūzikas, mākslas un kultūrizglītības centrs. Cienot lokālo un nacionālo kontekstu, jaunas koncertzāles repertuāru veido Latvijas labāko mūziku priekšnesumi, kā arī ārvalstu mākslinieku koncerti. Muzikālo piedāvājumu īpašu padara divu pasaules mērogā unikālu mūzikas instrumentu izmantojums.

Dzirkstošās Ventspils strūklakas allaž ļauj aizsapņoties. Katra strūklaka vienlaikus ir arī savdabīgs vides mākslas darbs – katra ar savu stāstu, ko idejas autors realizējis plūstošā matērijā. Ventspils strūklaku apskate.

Uzmanību! Ceļojums tiks organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskiem norādījumiem, kas būs spēkā uz brauciena sākumu (atbilstoši valsts noteikumiem). Līdzi nepieciešams ņemt sejas masku un roku dezinfekcijas līdzekli.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties braucienam

Comments are closed.