Turcija 02

ARMAS PRESTIGE HOTEL 5 *

Alanja, Antālija

7 naktis UAI no 399.00 EUR

Sazinies ar mums

Šī greznā viesnīca atrodas 130 km no Antaljas pilsētas lidostas, 5 km no Alanjas pilsētas, 150 m no privātās pludmales (ir tunelis).

Alanija (Alanya) patiesi ir viena no Turcijas skaistākājām pilsētām. Tā atrodas Antālijas piekrastes dienvidu daļā, kalnaina zemesraga malā, ko apskalo Vidusjūra un to ieskauj divas garas smilšu pludmales. Šī gleznainā pilsēta ar mūsdienīgām viesnīcām un pansionātiem atrodas 120 km uz dienvidiem no Antālijas un ir tikai nedaudz mazāka par to. Alanija ir tūristu vidū iecienīts Turcijas Rivjēras kūrorts. Tā atrodas nelielas kūrortzonas, kas stiepjas no Karaburnas līdz Mahmutlārai, pašā centrā.

Alanja atrodas augsta kalna nogāzē ap slēgtu līci – jauka pilsētiņa ar senu austrumniecisku kvartalu. Analja ar saviem restoraniem, tavernām un diskotekām neapklust pat naktī, bet promenādē līdz agram rītam izklaidējas jaunieši, kurus vilina mērenās cenas un uzdzīves iestāžu pārpilnība.

Informācija par šo un citām viesnīcām tūrisma birojā “Mārītes”: Tirgoņu ielā 24, Liepājā vai zvanot uz biroja tālruni 63483286 vai 27654660.

Comments are closed.