Tallina Ziemassvētku noskaņā

12. – 13.12.2020.
Ceļojuma cena: 85 EUR
Papildizdevumi: ~20 EUR
2 dienu brauciens‌

 

  1. diena

Agra izbraukšana no Liepājas – Aizputes – Kuldīgas – Talsiem.
Ceļš līdz Igaunijai.
Rannametsa kāpas vienmēr ir bijušas populāras tūristu vidū. Apļveida taka, kas daļēji iet pa dēļu celiņu, ved pa priežu mežu, kas atrodas kāpās, un pa Tolkuses purvāju, un galapunktā noved pie lielākā purvāja dīķa. Igaunijas augstākās kāpas Tornimegi virsotnē ir uzstādīts 18 metrus augsts skatu tornis, no kura paveras lielisks skats uz Tolkuses purvu un Pērnavas līci.

Pusdienu pauze Pērnavā.
Ceļš līdz Tallinai. Ierodoties Tallinā iekārtojamies viesnīcā, kura atrodas vecpilsētā.

Ekskursija – Tallinas vecpilsēta un senā nocietinājuma siena ar sargtorņiem Kiek in de Kok, Garais Hermanis, Resnā Margarita, rātslaukums, Ņevska katedrāle Tompea kalnā, skatu laukums uz Lejaspilsētu un jūru, rātslaukums, vecākais publiskais pulkstenis Tallinā un interesantie vecpilsētas pagalmiņi.

Brīvais laiks pilsētā – Tallinas Ziemassvētku tirdziņu apmeklējums. Tie šogad atradīsies ne tikai vecpilsētā, bet arī Tallinas pilsētas rajonos.

  1. diena

Hidroplānu ostas muzejs (Lennusadam).  Milzīgs atjaunots hidroplānu angārs. Zāles vidū – iespaidīga izmēra Otrā pasaules kara zemūdene “Lembit”, kuru var apskatīt arī no iekšpuses. Eksponāti atrodas trīs līmeņos: “zem ūdens” (zemūdene, kuģa skelets), uz virsmas (zemūdene, laiva, lielgabals) un debesīs (lidmašīnas ir piekarinātas pie griestiem). (Ja kāds neapmeklē populāro muzeju, tam vairāk brīva laika Tallinā iepirkumiem, citiem muzejiem u.c.).

Pusdienu bufetes maltīte Tallinas Lido vai citas pusdienu iespējas, turpat bagātīgs pārtikas veikals, lai iegādātu igauņu gardumus.

Atvadas no Tallinas ar iespēju apmeklēt panorāmas ratu Tallinn Skywheel,  kas tika atvērts 2019.gadā. Maksimālais augstums – 120 m virs jūras līmeņa. Skats no turienes ir patiešām krāšņs – pilsēta, jūra, Ülemiste ezers un skrejceļš! Panorāmas rats uz jumta ir vienīgais Eiropā!

Keila-Joe  ‘’vella kalpu’’ ledū kaltais ūdenskritums Benkendorfu   ”Schloss Fall”. Keilas ūdenskritums ir sešus metrus augsts un vairākus desmitus metru plats tādējādi ir trešais lielākais ūdenskritums Igaunijā.

Mājupceļš.

!!! Atgādinām, ka ieceļojot Igaunijā jāuzrāda negatīvs koronvirusa COVID-19 tests, kas veikts ne ātrāk kā 48 h pirms ierašanās.  

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties braucienam

Comments are closed.