SIGULDA UN BĪRIŅU PILS ZELTA LAPU LOKĀ


06.10.2018.
Ceļojuma cena: 26 EUR,
Papildizdevumi: ~ 12 EUR
1 dienas brauciens

Vides dizaina parks Saulkrastos, pie Baltās kāpas, apskatāmi vairāki interesanti vides objekti, kas mudina ieklausīties un ieskatīties dabā vērīgāk. Ežu mamma Frīda un zaķis Fredis draudzīgi mudina apmeklētājus nemēslot, kā arī doties dabā klusi – netrokšņojot. Kukaiņu ceļš pievērš uzmanību tam, ka ikdienā mums apkārt rosās ļoti aktīva dzīvība – dažādi kukaiņi, kurus bieži pat nemanām.

Bīriņu pils. Pakalnā pie ezera paceļas 1860. gadā fon Pistolkorsu ģimenei celtā Bīriņu Pils. Tā ir romantiska ar mīlestību radīta vieta, kuru ieskauj gleznains parks, ezeri un muižas ēkas ar viesnīcu, restorānu, telpām kāzām un semināriem. Veselībai kalpo dažādās pirtis, mežaparka pastaigu takas, zirgu izjādes, izbraucieni ar velosipēdiem un laivām.

Baltijas lielākā ala – grota. Senākais tūrisma objekts Latvijā. Gūtmaņala pazīstama kā sena kulta vieta. Uz alas saglabājušies uzraksti no 17.gs. Šeit aizsākusies leģenda par Turaidas rozi.

Pusdienas Siguldā.

Svētku laukums izbūvēts par godu Siguldas pilsētas astoņsimt gadu svinībām. No tā skatu platformas paveras klasiska ainava uz Gaujas senieleju.

Panorāmas rats, kas paceļ savus apmeklētājus 30 metru augstumā, atklājot elpu aizraujošu skatu uz Gaujas senlejas ainavu.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties ekskursijai:

Izdrukāt Izdrukāt

Comments are closed.