Rudens Kurzemē

09.10.2021.
Ceļojuma cena: 30 EUR
Papildizdevumi: ~ 10 EUR
1 dienas brauciens‌
Zemnieku saimniecība "Kliblapsas" - Apskates saimniecības - Ko skatīt? - Tukums

Padures muiža ir valsts nozīmes kultūras piemineklis, kura celta 1838.gadā vēlā klasicisma stilā. Ievērojama ar to, ka saglabājies gandrīz viss oriģinālais interjers, kas ir durvis, logi, grīdas, zīmējumi uz sienām, astoņas krāsnis un divi iebūvētie skapji.

Vīna baudīšanas Rendā. Hercogs Jēkabs šo tradīciju Rendā aizsāka, vīndaris to atjaunoja un turpina lolot gan kā vēsturisku liecību, gan mīlestību pret to, ko dara. Uzzināt vairāk par Hercogu un viņa vīna avantūru pie mums ziemeļos, gūt ieskatu vīna ražošanas procesā, un degustēt saražotos vīnus.

No Sabiles pilskalna paveras brīnišķīgs skats uz seno mazpilsētiņu. Sevišķi skaisti šeit ir saulrieta laikā. Pilskalns atrodas 25 metru augstumā virs Sabiles un 110 metru virs jūras līmeņa.

Saimniecība „Kliblapsas” ķirbjus audzē aptuveni 30 ha platībā un ir viena no lielākajām šīs saules ogas audzētājām Latvijā. Saimnieki neslēpj, ka saimniecībā ķirbju audzēšanā augusi kopā ar tirdzniecības tīklu „Rimi”, kas ir galvenais ražas iepircējs.

Uzmanību! Ceļojums tiks organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskiem norādījumiem, kas būs spēkā uz brauciena sākumu (atbilstoši valsts noteikumiem). Līdzi nepieciešams ņemt sejas masku un roku dezinfekcijas līdzekli.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties braucienam

Comments are closed.