Pirmais advents Vidzemē

28.11.2020.
Ceļojuma cena: 32 EUR
Papildizdevumi: ~15 EUR
1 dienas brauciens‌

 

  1. diena

Daugavas muzejs Doles muižā.Pirms Rīgas HES celtniecības darbu veikšanas notika izrakumi topošajā ūdenskrātuves teritorijā un rezultātā tika savākts bagāts arheoloģiskais materiāls, kas stāsta par notikumiem Daugavas krastos sākot ar pirmo iedzīvotāju ienākšanu Latvijas teritorijā.

Viss par bērzu sulām. Saimnieks pastāstīs, parādīs un dos degustēt visu, kas ir gatavots no bērzu sulām – sīrups, svaiga bērzu sula, vīns, limonāde, putojošais vīns un bērzu sulas stiprais (piedāvājums atkarīgs no sezonas).
Pudenu pauze Ogrē.

Ķeipenes piparkūku studija. Uzņēmums ir pazīstams ar gardajiem mākslas darbiem – piparkūkām, kuras veidotas dažādām gaumēm – gan lieliem, gan maziem – cilvēkiem ar labu humora izjūtu. piparkūku tapšanas procesu un izmēģināt savu roku veiklību piparkūku veidošanā.

Suntažu muižas komplekssŠeit ap parādes pagalmu simetriski izvietotas ēkas, starp kurām izceļas majestātisks kungu nams. Kaut arī ēkā pēc agrārās reformas iekārtota skola un skolas vajadzībām nams stipri pārveidots, vienā no zālēm saglabājusies podiņu krāsns, tāpat arī balkons ar kaltām margām un daudzās kāpnes ļauj nojaust 19. gadsimta atmosfēru.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties braucienam

Comments are closed.