Milāna un Alpu kalni. Jaunā 2015. gada sagaidīšana.

Minhene, Vaduca, Lugano, Komo, Milāna, Bergamo, Sirmione

Griekija_Atenas_Partenons_plats

Pilna cena: 260 EUR

Ekskursijas laiks: 28.12.2014.-02.01.2015.
Dienu skaits: 6 dienas
Pieteikties braucienam

@Jerome Bettis Womens Jersey />

 
1. diena
“Rīga – Rietumpolija”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Poliju. Nakts – viesnīcā Polijā netālu no Vācijas robežas.

2. diena
“Rietumpolija – Minhene – Minhenes apkaime”
Brokastis. Ceļš pa Vāciju. Vācija. Bavārijas galvaspilsēta Minhene (München). Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru: Maksimiliāna iela, Rezidence, Hofbräuhaus, Vecais Rātsnams, Sv. Pētera baznīca, @Emmitt Smith Youth Jersey Marijas laukums, Jaunais Rātsnams, Frauenkirche, Sv. Miķeļa baznīca. Nakts – viesnīcā Vācijā Minhenes apkaimē.

3. diena
“Minhenes apkaime – Vaduca – Lugano – Komo – Milānas apkaime”
Ceļš pa Vāciju, Šveici, Lihtenšteinu. Pauze Vaducā (Vaduz) – Lihtenšteinas firstistes – vienas no mazākajām valstīm pasaulē – galvaspilsētā. Ceļš uz dienvidiem pāri Alpu kalniem. Šveice, itāliski runājošais Tičīno kantons. Iekārtošanās viesnīcā Milānas apkaimē. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Lugāno un Komo. Lugāno (Lugano). Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru: Lugano ezera krasti, rātsnams, Sv. Antonija un Sv. Roka baznīcas, Kazino, villas, dārzi, Sansalvatores un Brē kalni. Itālija. Komo (Como) – krāšņā pilsēta Lombardijas ziemeļos. Kavūra laukums, Romas laukums, katedrāle. Komo ezers. Nakts – viesnīcā Milānas apkaimē.

4. diena
“Milānas apkaime – Milāna – Bergamo – Milānas apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Milānu un Bergamo. Bergamo (Bergamo), Lombardijā. Pastaiga viduslaiku augšpilsētā (380 m v.j.l.): Doma baznīca, Santa Maria Maggiore bazilika, kondotjēra Bartolomeo Kolleoni mauzolejs, pils. Milāna (Milano) – Lombardijas reģiona centrs, viens no pasaules modes centriem. Milānas Doms, La Scala operteātris, Vittorio Emmanuele galerija. Jaunā gada sagaidīšana Milānas centrā. Nakts – viesnīcā Milānas apkaimē.

5. diena
“Milānas apkaime – Sirmione – Austrumčehija”
Brokastis. Itālija. Pauze Sirmiones (Sirmione) pilsētā pie Gardas ezera. Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju. Nakts – viesnīcā Čehijā Olomoucas reģionā vai Polijā @Luke Kuechly Kids Jersey Silēzijas vojevodistē.

6. diena
“Austrumčehija – Rīga”
Brokastis. Polija. Lietuva. Atgriešanās Rīgā – vēlu naktī.

Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

Papildus izdevumi:
brauciens uz Milānu un Bergamo – 40 €, brauciens uz Lugāno un Komo – 20 €, AAS Baltikums medicīniskā apdrošināšana – no € 0.60 dienā.

*Minimālais cilvēku skaits grupā 33 personas.
*Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
*Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums JL17ID070205 (AAS Baltikums)

Ceļojuma operators “Fēnikss ceļojumi”

Comments are closed.