Lietuvas kūrorti

16. – 17.10.2021.
Ceļojuma cena: 80 EUR
Papildizdevumi: ~20 EUR (bez akvaparka apmeklējuma)
2 dienu brauciens‌

1 diena

Druskininki – Lietuvas kūrortpilsēta Nemūnas krastā ar ziedošiem parkiem un minerālūdens dziednīcām. Iekārtošanās viesnīcā.

Izbaudiet kūrortpilsētas šarmu, pastaigājoties pa centrālo gājēju aleju, atrodiet izgaismoto muzikālo strūklaku, pilsētas dziedinātavas vēsturisko ēku, atklāto minerālūdens avotu un citas brīnišķas vietas. Jaunizveidotais Vijūneles atpūtas parks aicina baudīt krāšņo ainavu.

Brīvajā laikā (pēc izvēles) iespēja apmeklēt Druskininku akvaparku – paradīzi ar +32 C grādu tropu temperatūru un 9 m augstām palmām! Šeit atrodas lielākais pirts komplekss Baltijā ar 22 veidu pirtīm (tikai pieaugušajiem) – somu, romu, turku, austrumu pirtis, ledus istaba un citas dažādas pirtis. Akvaparka daļā (visai ģimenei) atrodas dažādi baseini, straujā upe, karstie džakuzi, masāžas ūdenskritumi, iespaidīgi slidkalniņi, bāri un kafejnīcas.

Nobaudiet lietuviešu nacionālo ēdienu cepelīnus nacionālajā krodziņā ezera krastā vai kur citur pilsētā.

2 diena

Kā top lietuviešu saldā eglīte šakotis? Lietuvā vienīgajā Šakotis muzejā redzēsim Ginesa rekordu grāmatā ierakstīto lielāko šakoti – 3,72 m! un arī tā mazākos, no dažādām pasaules malām atvestos saldos zaraiņus…  Degustēsim divu veidu šakoti! Uzzināsim, ar ko tas atšķiras no vācu „baumkuken”.

Birštona – viena no slavenākajām Lietuvas kūrortpilsētām, kurā ir burvīgas dabas ainavas, organismu tonizējošs klimats un unikāli minerālūdens avoti. Birštonas kūrortpilsētas apskatīsim Kneipa dārzs, Sūkņu telpas, minerālūdens paviljons “Birutes Villa”- minerālūdens inhalācijas, Vitauta Dižā skulptūra. Birštonas galvenā dabas bagātība ir minerālūdens, un pēdējos 170 gadus šis fakts ir bijis būtisks pilsētas attīstībai.

Lai ieraudzītu Nemunas upes skaistumu jākāpj Birštonas skatu tornī – visaugstākajā tornī Lietuvā.

Atceļā neliela pietura Kauņā pie lielveikala “MEGA”, kurā atrodas Baltijas valstīs visaugstākais akvārijs – 10 metri.

Mājupceļš.

 

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties braucienam

 

Comments are closed.