Lejaskurzeme

04.07.2021.
Ceļojuma cena: 27 EUR
Papildizdevumi: 15 EUR
1 dienas brauciens‌
Vaiņodes lidlauks

Vaiņodes lidlauks bijis viens no lielākajiem militārajiem lidlaukiem Baltijas valstīs. Latvijas brīvvalsts laikā šeit bija viens no Latvijas aviācijas šūpuļiem, jo tieši šeit tika uzbūvēti divi angāri “Valter” un “Valhalla”, kuros bāzējās un Latviju pārlidoja milzu dirižabļi. Vaiņodes lidlauks tobrīd kļuva par vienu no vērienīgākajām dirižabļu bāzēm Eiropā. Pēc Latvijas brīvības cīņām, 1924. gadā dirižabļu angārus nojauca un to konstrukcijas izmantoja Rīgas Centrāltirgus paviljonu būvei.

Kalnu ciematā jūs sagaidīs Kalnu zaļā raganiņa ar savām māceklēm oriģinālos un krāšņos tērpos. Viesi tiks izklaidēti ar interesantiem stāstiem no raganu dzīves un iesaistīti arī dažās “raganiskās” aktivitātēs.

Ēberliņu drava piedāvā augstvērtīgu biškopības produkciju, kura tiek iegūta Nīgrandes un Zaņas pagastos. Tā savu garo ceļu uzsāk kā dabīgs ziedu nektārs un ziedputekšņi no Latvijas mežiem un pļavām, kurus caurvij Kurzemes lielākā upe Venta.

Lēnu dzirnavas piedāvā atpūtu pie atjaunotajiem Lēnu dzirnavu dīķiem, kuros var makšķerēt karpas, līņus, foreles, stores, u.c. zivis. Var arī apskatīt atjaunoto dzirnavu ēku un dzirnavu ratu. Venta atrodas tikai 100 m attālumā. Skaista un sakopta apkārtne.

Uzmanību! Ceļojums tiks organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskiem norādījumiem, kas būs spēkā uz brauciena sākumu (atbilstoši valsts noteikumiem). Līdzi nepieciešams ņemt sejas masku un roku dezinfekcijas līdzekli.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties braucienam

Comments are closed.