Leišmalīte

26.09.2020.
Ceļojuma cena: 20 EUR
Papildizdevumi: ~15 EUR
1 dienas brauciens‌

Lielbātas dabīgais dzidravots ir lielākais Latvijā un viens no retajiem Ziemeļeiropā. Avots tek no rietumiem uz austrumiem pretī saulei, tāpēc jau izsenis tiek uzskatīts par maģisku, pat svētu.

Embūtes dabas taka iepazīstina ar Embūtes senleju, kas bijusi sena apdzīvota un sakrāla vieta. Tā ir viena no skaistākajām un noslēpumainākajām vietām Kurzemē, kas atrodas starp vairākus desmitus metru augstiem pauguriem. Apmeklētāji Embūtes dabas parku iecienījuši visos gada laikos, taču īpaši rudenī, jo šeit esot Kurzemes mazā Šveice.

Bakūzes muiža ir ģimenes lolota vieta, kuru sapņojam pārvērst par skaistu un visiem pieejamu atpūtas vietu skaistajā Embūtes pagastā. Ekskursija Bakūzes muižas telpās un parkā. Leģendas un nostāsti par muižu.

Embūtes pagastā ir apdzīvota vieta – Dēsele, kurā atrodas “Dēseles dārzi”, kas iekarojuši atpazīstamību ar ogām visā Latvijā. Sezonas laikā te smaržo pēc zemenēm un ķiršiem. Ražas laikā viesi var mieloties un iegādāties zemenes, krūmmellenes, avenes, plūmes, bumbierus, ābolus, kazenes, upenes, vīnogas, sausseržus. “Dēseles dārzu” centrā ir bijušās Dēseles dzirnavas. Skaista, tumši sarkana ķieģeļu māja, kurā ierīkots viesu nams.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties braucienam
 


Comments are closed.