Kalsnavas peonijas

17.07.2021.
Ceļojuma cena: 33 EUR
Papildizdevumi: 18 EUR
1 dienas brauciens‌
Foto: Kalsnavas arborētumā pasakaini krāšņi zied peonijas - DELFI

Latvijas Biškopības vēstures muzejs tika izveidots vēsturiski senākajā, ar  racionālo biškopību saistītajā vietā – Vecbebros, blakus 1922. gadā atklātajai  Biškopības dārzkopības skolai Vecbebru  muižā. Tādējādi Biškopības vēstures muzejs ir nesaraujami saistīts ar izglītības iestādes vēsturi. Muzeja dārzā atrodas  mācību drava un bišu vākumu ir iespējams degustēt,  vai nu tradicionāli ar rupjmaizi un pienu vai  svaigiem gurķiem, āboliem utt.

Kalsnavas arborētums peoniju ziedēšanas laikā. Latvijas valsts mežu Kalsnavas arborētumā valda īsts košums. Zied dārza sirds – peonija. Katru dienu mūs priecē kāda jauna, nupat atvērusies peoniju šķirne, no vairāk nekā 270 aplūkojamajām dažādībām. Šeit ir Latvijā lielākā peoniju kolekcija, kuru veidojis selekcionārs Aldonis Vēriņš.

Kuģītis ‘’Baltā Kaza’’ izbrauciens Daugavā līdz Jaunjelgavai un kapteiņa Jāņa jautrie stāsti.

Uzmanību! Ceļojums tiks organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskiem norādījumiem, kas būs spēkā uz brauciena sākumu (atbilstoši valsts noteikumiem). Līdzi nepieciešams ņemt sejas masku un roku dezinfekcijas līdzekli.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties braucienam

Comments are closed.