Svinam svētkus jautri!

Atpūta un izklaide katrai gaumei.
Cena: 68 EUR 
Ekskursijas laiks:
03. – 04.05.2020
Dienu skaits: 2 dienas

‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

Izbrukšana no Talsiem, Kuldīgas, Aizputes un Liepājas! ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

Pieteikties braucienam

 


Diena Programma Naktsmītne
1.

Agri no rīta izbraukšana.

Pacelsim glāzes par LATVIJU! Alitā – Lietuvas šampanieša galvaspilsēta! Vairāk kā 50 gadus pilsēta lepojas ar dzērienu rūpnīcu. Te ražo dzirkstošos vīnus un visaugstākās kvalitātes brendiju un kokteiļus. Dosimies izzinošā ekskursijā rūpnīcā, kuras laikā uzzināsim rūpnīcas vēsturi, apmeklēsim ražošanas cehu un iepazīsimies ar ražošanas niansēm. 4 rūpnīcā ražoto dzērienu degustācija – divas dzirkstošā vīna šķirnes un divas brendija šķirnes. Iespēja iepirkties rūpnīcas veikaliņā.

Druskininki – Lietuvas kūrortpilsēta Nemūnas krastā ar ziedošiem parkiem un minerālūdens dziednīcām.

Iekārtošanās viesnīcā “Dainava”.

Izbaudiet kūrortpilsētas šarmu, pastaigājoties pa centrālo gājēju aleju, atrodiet izgaismoto muzikālo strūklaku, pilsētas dziedinātavas vēsturisko ēku, atklāto minerālūdens avotu un citas brīnišķas vietas. Jaunizveidotais Vijūneles atpūtas parks pavasarī aicina baudīt krāšņo ziedu laukus.

Brīvajā laikā (pēc izvēles) iespēja apmeklēt Druskininku akvaparku – paradīzi ar +32 C grādu tropu temperatūru un 9 m augstām palmām! Šeit atrodas lielākais pirts komplekss Baltijā ar 22 veidu pirtīm (tikai pieaugušajiem) – somu, romu, turku, austrumu pirtis, ledus istaba un citas dažādas pirtis. Akvaparka daļā (visai ģimenei) atrodas dažādi baseini, straujā upe, karstie džakuzi, masāžas ūdenskritumi, iespaidīgi slidkalniņi, bāri un kafejnīcas.

Nobaudiet lietuviešu nacionālo ēdienu cepelīnus un nogaršot ozolzīļu kafiju jaukajā nacionālajā krodziņā „Forto Dvaras” ezera krastā vai kur citur pilsētā.

 

 

 

 

 

 

Naktsmītnes Druskininkos

2.

Brokastis

Kā top lietuviešu saldā eglīte Šakotis? Šakotis muzejā redzēsim Ginesa rekordu grāmatā ierakstīto lielāko šakoti – 3,72 m! un arī tā mazākos, no dažādām pasaules malām atvestos saldos zaraiņus… Degustēsim divu veidu šakoti un cepsim savu gardumu! Uzzināsim, ar ko tas atšķiras no vācu „baumkuken”; Šakotis degustācija, cepšana un muzeja apmeklējums.

Atceļā neliela pietura Kauņā pie lielveikala “MEGA”, kurā atrodas Baltijas valstīs visaugstākais akvārijs – 10 metri.

Vakarā atgriešanās Liepājā.

Ceļojuma cenā ietilpst:

  • Brauciens tūrisma klases autobusā;
  • Grupas vadītāja/gida pakalpojumi;
  • Naktsmītne viesnīcā DAINAVA 3*, 2/3-vietīga izmitināšana ar brokastīm

Papildizdevumi:

  • Ceļojuma apdrošināšana – no 1.50 EUR
  • Papildvieta autobusā – 20 EUR
  • Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā – 20 EUR
  • Šakotis muzejs ar degustāciju – 5 EUR;
  • Alitas vīna rūpnīca un degustācija – 16 EUR;
  • Druskininku akvaparks (sākot no 2 h): 14 EUR / 10 EUR – skolēns no 7-17 g. / 7 EUR – bērns no 3-6 g. / 0.50 EUR – bērns no 0-2g.  /  akvaparks + saunu/piršu komplekss, tikai pieaugušajiem (sākot no 2 h): 20 EUR;
  • Vakariņas viesnīcā (bufetes tipa)  –  6 EUR (jāpiesaka iepriekš).

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Comments are closed.