Dobele jaunās skaņās

02.10.2021.
Ceļojuma cena: 30 EUR
Papildizdevumi: tiks precizēti
1 dienas brauciens‌
Dobeles Ābolu svētku laikā pasniegs īpašu ordeni par ieguldījumu  augļkopības attīstībā | Laukos.lv
Dobeles pils, kas pērnajā gadā atdzimusi no drupām un pārvērtusies par daudzfunkcionālu centru.  Dobeles Livonijas pilī divus gadus strādāja arheologi, restauratori, arhitekti un būvnieki, lai pils kļūtu par daudzfunkcionālu kultūras, amatniecības un tūrisma attīstības centru. Pils jumta līmenī ierīkots skatu laukums.

Upīša dārzkopības muzeja dārzs ir krāšņs ne tikai ceriņu ziedēšanas laikā, bet arī rudenī. Kad šeit varam sagaidītu rudeni ar sulīgiem un kraukšķīgiem āboliem.

Piedzīvojumu un iedvesmas vieta “Nākotnes parks” ir trīs draugu kopīgā aizraušanās, kas strauji pārauga mīlestībā pret šo vietu un cilvēkiem, vēsturi un nākotni. Ekskursijas laikā būs iespēja paviesoties seno lietu krātuvē un meistarotavā “Laika mašīna”. Ekskursijas noslēgumā ikvienu priecēs “Nākotnes parkā” ražoto produktu “Milzu!” un “D’Tea” degustācija.

Ieva Jurkas keramikas darbnīcā tiek strādāts ar tādām augsto grādu masām kā porcelāns un akmensmasa, kas top par elegantām rotām un augstvērtīgiem keramikas traukiem.

 

Uzmanību! Ceļojums tiks organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskiem norādījumiem, kas būs spēkā uz brauciena sākumu (atbilstoši valsts noteikumiem). Līdzi nepieciešams ņemt sejas masku un roku dezinfekcijas līdzekli.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties braucienam

Comments are closed.