Delfinārijs un Dino parks

30.05.2020.
Ceļojuma cena: 25 EUR / bērniem 4 – 14 gdiem 15 EUR
Papildizdevumi: 25 EUR
1 dienas brauciens‌

Klaipēda – ir vienīgie Lietuvas jūras vārti, un Baltijas jūras austrumu krastā vistālāk uz ziemeļiem atrodošās neaizsalstošā osta.

Ar prāmi dodamies uz Kuršu kāpu – tā savaldzina gan dabas ceļojumu piekritējus, gan kultūrvēsturisku vietu pētniekus, tur iepriecināti jutīsies gan rāmas atpūtas, gan līksmības meklētāji, gan ģimenes ar bērniem.

Delfīnu šovs delfinārijā un  Lietuvas Jūras muzejs.

Delfinārijs – izcilākās zvaigznes, kas izpelnās nedalītu apmeklētāju apbrīnu, noteikti ir delfīni un jūras lauvas, kuri demonstrē izcilas izrādes.

Dinozauru parks atrodas tikai 7 km attālumā no Klaipēdas, un tajā kopumā ir sastopami 37 dinozauri, no kuriem lielākais ir 12 m augsts. Parkā varēsiet iejusties vairāk nekā 65 miljonu gadu tālā pagātnē, kad uz mūsu zemeslodes dominēja dinozauri! Parka iemītnieki ir to īstenajos izmēros, viņi mauro, kustās, elpo un sprauslā! Parkā ir pieejamas arī daudzas citas izklaides – 5D kinoteātris, ūdens velosipēdi, rotaļu laukumi, karuseļi, batuti, spoguļu istaba un autodroms… Māja kājām gaisā jeb ačgārnā māja – te visas lietas un priekšmeti ir kājām gaisā, rotaļīgi izjaucot mūsu ikdienas rutīnu un izjūtas. Jums šķiet, ka tādā nevar dzīvot? Iesim un apskatīsimies!

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties ekskursijai:

Comments are closed.