Aukštaitija – Birži un Sodelišķi

28.03.2020.
Ceļojuma cena: 28 EUR
Papildizdevumi: ~ 14 EUR
1 dienas brauciens‌

 

Skaistā un gleznainā vietā ir izveidota Sodelišku muižas saimniecība – 20.gs. autentiska eko saimniecība, kurā darbojas vējdzirnavas, ir antikvāra transportu kolekcija, SPA komplekss, viesnīca, tiek piedāvāta iespēja organizēt banketus un dažādas aktīvās atpūtas iespējas. Ekskursijas programmā Graudu ceļš iepazīsimies ar saimniecību. Iepazīsim senos sadzīves tehnikas un lauksaimniecības instrumentus. Īpaša ir iespēja apmeklēt vienīgās funkcionāls vējdzirnavas Lietuvā! Pagatavosim arī katrs savu tradicionālu maizes klaipu.

Kirkilu ezers, kas atšķiras no citiem karsta ezeriem un  ir izveidojies no ne mazāk kā 30 ar ūdeni pilnām dažāda vecuma un lieluma savienotām karsta kritenēm.

Pāri Širvenos ezeram pa Lietuvas garāko gājēju tiltu, kas ir 525 metrus garš.

Birži. Biržu pili noteikti var saukt par pilsētiņas galveno apskates objektu. To apjož seno mūru vaļņi un grāvis, bet pašā baltajā pilī iespējams nokļūt, ejot pa senatnīga izskata tiltiņu.

Birži – Lietuvas alus galvaspilsēta. Jūs iepazīsieties ar senajiem alus darīšanas piederumiem, mājas alus ražošanas tehnoloģiju un aukštaišu viesmīlības tradīcijām. Sasēdušies pie baltu galdautu klāta galda, nobaudīsiet Biržu alu, sieru un maizi.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties ekskursijai:

Comments are closed.