Aukštaitija – Birži un Sodelišķi

28.03.2020.
Ceļojuma cena: 28 EUR
Papildizdevumi: ~ 14 EUR
1 dienas brauciens‌

“Mazā muiža” Latvijā unikāla ,vēsturiski precīzi atdarinātu tērpu un aksesuāru kolekcija, kas ļauj ielūkoties modes attīstībā sākot ar 18. gs. II pusi līdz 19.gs. beigām. To autori ir aizrautīgi vēstures entuziasti, kas apvienojušies biedrībā “Vēsturisko rekonstrukciju studija “Rokoko””. Iespēja pielaikot tērpus, kuri piemēroti ātrai uzvilkšanai,- (pēc izvēles, par papildsamaksu)

Skaistā un gleznainā vietā ir izveidota Sodelišku muižas saimniecība – 20.gs. autentiska eko saimniecība, kurā darbojas vējdzirnavas, ir antikvāra transportu kolekcija, SPA komplekss, viesnīca, tiek piedāvāta iespēja organizēt banketus un dažādas aktīvās atpūtas iespējas. Ekskursijas programmā Graudu ceļš iepazīsimies ar saimniecību. Iepazīsim senos sadzīves tehnikas un lauksaimniecības instrumentus. Īpaša ir iespēja apmeklēt vienīgās funkcionāls vējdzirnavas Lietuvā! Pagatavosim arī katrs savu tradicionālu maizes klaipu.

Kirkilu ezers, kas atšķiras no citiem karsta ezeriem un  ir izveidojies no ne mazāk kā 30 ar ūdeni pilnām dažāda vecuma un lieluma savienotām karsta kritenēm.

Pāri Širvenos ezeram pa Lietuvas garāko gājēju tiltu, kas ir 525 metrus garš.

Birži. Biržu pili noteikti var saukt par pilsētiņas galveno apskates objektu. To apjož seno mūru vaļņi un grāvis, bet pašā baltajā pilī iespējams nokļūt, ejot pa senatnīga izskata tiltiņu.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties ekskursijai:

Comments are closed.