ATPŪTAS DIENA LIETUVAS VENĒCIJĀ


22.09.2018.
Ceļojuma cena: 20 EUR,
Papildizdevumi: ~ 12 EUR
1 dienas brauciens

Šilute. 16.gs. senajā Austruprūsijā dibināta kā zvejnieku tirgus Šišas upes krastā, vāciskā izcelsme jūtama ēku arhitektūrā, vēsturisko notikumu un personību klātbūtnes liecībās.

Ventes rags – bāka un ornitoloģiskā stacija (Nemunas delta ar upju atteku, kanālu, polderu un mitraiņu tīklu, Ramsares konvencijas ietvaros tiek aizsargāta kā nozīmīga vieta putnu migrācijas un ligzdošanas vieta (īpaši zosīm, pīlēm un bridējputniem). Ornitaloģijas centra apmeklējums ar ornitaloga stāstījumu.

Lietuvas Venēcija – Minijas (Minges) zvejnieku ciemats ir ciems ar upi galvenās ielas vietā. Miņģe ir interesanta un – ielas vietā plūst upe Minija, pie tās izkārtojušās zvejnieku mājas, daļa no tām jau atguvušas sākotnējo, šim novadam raksturīgo stilu.

Nemunas delta ar daudzajām salām, upju attekām, vēsturiskiem zvejnieku ciemiem, bagātīgo dabas, kultūras un arhitektūras mantojumu veido Nemunas Deltas Reģionālo parku.

Rusne – pilsētiņa, kas atrodas vietā, kur Nemūna sazarojas divās upēs – Atmatā un Skirvītē. Tās iekļāvušas Rusnes salu, tālāk nesot savus ūdeņus uz Kuršu jomu, pa ceļam sadaloties vēl sīkākās attekās.

Rusnes etnogrāfiskā zvejnieku sēta/muzejs.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties ekskursijai:


Izdrukāt Izdrukāt

Comments are closed.