ATPŪTA LIETUVAS DIENVIDOS – DRUSKININKOS

18.-19.10.2014.
Pilna cena 83 EUR

1. diena

Agra izbraukšana no Liepājas.
Kauņa – otra lielākā Lietuvas pilsēta. Leģenda vēsta  ka Kauņa, kas atrodas aptuveni 100 km uz rietumiem no Viļņas, kuru dibināja jauni mīlētāji ar traģisku likteni. Skaista meitene Milda bija Svētā Uguns Daugerutesa mīļākā, bet jauno vīrieti nogalināja dusmīgie dievi, bet viņi vēl paspēja nodibināt Kauņu.
 Neliela  apskates ekskursija pa pilsētu. Brīvais laiks pusdienām.
Aicinām jūs nobaudīt nacionālos ēdienus. Lietuvas virtuve – ir īpaša kultūras daļa, kuru augsti novērtē gardēži. Pašu cepti pīrāgi, gardie Lietuvas cepelīni, biešu zupa un sēnes, alus zupa, žemaiču pankūkas (pankūkas izgatavotas no kartupeļiem un gaļas), lauku desiņas, vārīti prjaņņiki  un daudzas citas @Cam Newton Youth Jersey gardas lietas.
Pārbrauciens līdz Druskininkiem.
Pēc vēlēšanās akvaparka apmeklējums „DRUSKININKAI AQUAPARK”: pārsteidzošs pirts komplekss (~20 pirtis), visdažādākie baseini, strauja upe, džakuzi vannas, masāžas ūdenskritumi, iespaidīgi slidkalniņi, bāri, kafejnīcas un daudz kas cita vai
Druskininku slēpošanas centrā SNORAS SNOW ARENA apmeklējums – sniegiem klātie kalni un ziemas prieki – cauru gadu! Slēgtā trase vairāk nekā 460 metru garumā, vaļējā trase, slidotava, snovborda zona, kafejnīcas, restorāni, bērnu izklaides zonas. SNORAS SNOW ARENA – pirmais un vienīgais objekts Baltijas reģionā, kas pēc tehnisko parametru kopuma pretendē uz iekļūšanu pasaules labāko slēgto slēpošanas kūrortu pieciniekā. Atklājiet priekš sevis baltās ziemas izklaides zaļo priežu ielokā!

2. Diena

Brokastis. Brīvais laiks Druskininku apskatei, atpūtai akvaparkā vai Snow arēnā.
Pusdienslaikā  izbraukšana uz  Grūto parku, kurā vienkopus savāktas unikālas padomju slavenību skulptūras. Grutas meža ekspozīcija – unikāla pasaules parādība.
Vakarā ierašanās Liepājā.
 

 Ceļojuma cenā ietilpst:

  • Komfortabls transporta līdzeklis visā maršrutā
  • Grupas vadītāja/gida pakalpojumi
  • Nakstmītnes ar brokastīm

Papildizdevumi:

  • Pusdienas Kauņā –  sākot no 15 LTL(4.50 EUR)
  • Snow Arena – no 50 LTL (~15 EUR)
  • Aquaparks – no  40 LTL (~12 EUR)
  • SPA + aquaparks – no  45 LTL @Ha Ha Clinton-Dix Youth Jersey (~14 EUR)
  • Grūto parks – 21 LTL (6 EUR)

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie apskates objekti un laiki var mainīties.

* Grozījumi programmā un @Jarvis Landry Authentic Jersey cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties ekskursijai:

Izdrukāt Izdrukāt

Comments are closed.