Apbrīnojamā Kurzeme

15.08.2021.
Ceļojuma cena: 27 EUR
Papildizdevumi: 20 EUR
1 dienas brauciens‌

Nurmuiža – viena no mūsu valsts skaistākajām pērlēm, jau kopš sendienām bijusi reģiona centrs. Aicinām Jūs iepazīties ar seno pils vēsturi, baronu un bruņinieku likteņiem, seno arhitektūru un pils atdzimšanu!

“Tilts uz nekurieni” atgādina par kādreiz iecerēto Tukuma – Kuldīgas saursliežu dzelzceļa būvi. Dzelzceļa būvi pārtrauca Otrais pasaules karš, bet tilts kuru uzcēla nenojaukts palicis pļavas vidū līdz pat mūsdienām. Tas ir tilts, kas neved nekur.

Kazu ferma “Birznieki”.  Apmeklētāji var apskatīt ganāmpulku (~200 kaziņas) un tās paglaudīt. Piedāvājumā Ir bioloģiskie kazas sieri ar dažādām garšvielām un zaļumiem.

Kabiles muižas vīna darītava atrodas muižas kungu mājas velvētajos pagrabos. Mūsu ražotie dzērieni apvieno senas leģendas, tradicionālas vīna darīšanas tehnikas un mūsdienīgas garšas.

Uzmanību! Ceļojums tiks organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskiem norādījumiem, kas būs spēkā uz brauciena sākumu (atbilstoši valsts noteikumiem). Līdzi nepieciešams ņemt sejas masku un roku dezinfekcijas līdzekli.

* Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
* Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Pieteikties braucienam

Comments are closed.